Příklad firmy

Úvod » Pro firmy » Příklad firmy

BUILDING SP podporuje Zelenou energii

Nymburská společnost BUILDING SP, specializující se na výrobu betonových prefabrikátů a suchých maltových směsí, začala odebírat Zelenou energii Skupiny ČEZ. Tato iniciativa je další v řadě opatření, kterými firma přispívá k ochraně životního prostředí. Logo Zelené energie se začalo objevovat na obalech prodávaných výrobků, dodacích listech a dalších firemních materiálech.

Zelená energie pro rakovnické pivo

Společnost Czech Brewery Rakovník, která vlastní rakovnický pivovar, se rozhodla připojit k projektu Zelené energie Skupiny ČEZ. Její pivovar se systematicky modernizuje, přechází na ekologicky šetrnější technologie, zároveň stále vaří pivo Bakalář tradiční metodou a klade obrovský důraz na jeho kvalitu.

Zelená energie pro Komerční banku

Komerční banka se připojila k projektu Zelená energie Skupiny ČEZ.„Využívání obnovitelných zdrojů energie považujeme za ekologicky citlivější alternativu spalování fosilních paliv,“ uvedl člen představenstva Komerční banky Jan Juchelka. „Podpora obnovitelných zdrojů zcela zapadá do našeho chování v oblasti společenské odpovědnosti.“

Zelená energie pro hudební fanoušky

Hudební magazín Report veškerou svoji spotřebu elektřiny pokrývá Zelenou energií Skupiny ČEZ. To znamená, že za každý odebraný kilowatt energie zaplatí jeho vydavatelství o desetník více než běžní zákazníci. Tento „zelený“ desetník pak přímo putuje do Fondu Zelené energie na podporu rozvoje obnovitelných zdrojů energie.

Zelená energie pro město Rakovník

V Rakovníku svítí pouliční osvětlení na Zelenou energii Skupiny ČEZ. Radní tohoto malebného středočeského města v zákoutí křivoklátských lesů se zajímavou historií a řadou cenných kulturních památek se rozhodli podpořit rozvoj obnovitelných zdrojů a sjednali odběr Zelené energie pro potřeby městského osvětlení. Světla spotřebují asi 1200 megawatthodin ročně, což tvoří polovinu všech nákladů radnice na elektrickou energii.

DPD odběrem Zelené energie podporuje rozvoj obnovitelných zdrojů

Evropský lídr v oblasti expresních zásilkových služeb sleduje konkrétní dopady přepravy zásilek na životní prostředí.

Zelená energie Skupiny ČEZ pro unhošťský T.RAD

Česká pobočka japonského výrobce výměníků tepla pro auta a klimatizace budov T.RAD ve středočeské Unhošti získala ekologickou certifikaci ISO 14001 a odebírá Zelenou energii Skupiny ČEZ.

Zelená energie pohání úspěšnou slévárnu

Slévárna a logistické centrum Elitex v Týništi nad Orlicí povstaly z popela konkursního řízení.

Zelená energie pro bílé svahy

Krkonošský skiareál je jedním z přispěvatelů na rozvoj obnovitelných zdrojů energie.

Zelená energie pro plzeňskou ZOO

Mezi největší odběratele Zelené energie v České republice patří Zoologická a botanická zahrada města Plzně. ZOO Plzeň se řadí k nejstarším zařízením svého druhu u nás. Založena byla již v roce 1926 a dnes její přírodní areál o rozloze 21 hektarů nabízí vyžití pro celou rodinu.

Zelená energie pro špičkové modely aut

Dnešní luxusní vozy pro náročnou klientelu musí nabízet nejen špičkový design, kvalitu a funkčnost, ale důležitou roli hrají i okolnosti, za jakých jsou vyráběny. Směrodatným ukazatelem je přitom dodržení přísných ekologických parametrů výroby všech jejich součástí.

Potraviny vyrobené Zelenou energií

Splnění ekologických standardů jednotného evropského trhu je pravděpodobně jeden z nejnáročnějších a nejdražších úkolů, kterému čelily a čelí domácí podniky v souvislosti s členstvím České republiky v Evropské unii. V potravinářství se navíc ekologické požadavky prolínají s těmi hygienickými, a tak je vše dvojnásobně náročné.

Zelená energie šancí pro zemědělce

Zemědělství je jednou z oblastí, do které významně zasahují přísné regulační mechanismy Evropské unie. Udržet prosperující zemědělskou výrobu v nových podmínkách je dnes velmi náročné. Rozhoduje vytrvalost, dobré nápady, inovace a důraz na ekologii.

Kde Zelená energie vychovává k ekologii

Speciální a praktická základní škola Svahová v Karlových Varech je výjimečná. Nejen svou velikostí a účelem – navštěvuje ji pouze 130 žáků s lehkým i těžkým mentálním postižením, ale i rodinným přístupem pedagogů ke svěřeným dětem.

Zelená energie má zelenou mezi auty

Zelená energie má otevřené dveře i v čistě mužském prostředí – mezi auty. Martin Doležal se rozhodl vybudovat na okraji východočeské Dobrušky autobazar. Konkurence se nebojí, nejde totiž o jeho první podnikatelský počin. Od roku 2002 provozuje také taxislužbu. „Hlavně ze začátku jsem vozil především své kamarády a známé,“ říká o svých začátcích majitel.

Modrý dům žije v souladu s přírodou

Nedaleko Chocně leží obec Kostelecké Horky. Na kopci tu můžete objevit tradiční poloroubený dům s celoroubenou sýpkou. Kolem něj se rozkládá zahrada, na které se volně pasou kozy a ovce. Nachází se zde Středisko ekologické výchovy Modrého domu, v jehož čele stojí Petr Kulíšek.

Zelená energie na cestě k bydlení

Náměstí západočeských Rokycan je místem, kde sídlí realitní kancelář VH+Flash s. r. o. Její jednatel, pan Ondřej Horváth, podniká v oboru realit již od roku 1998 a v současné době jeho realitní kancelář dobře prosperuje. Překvapilo nás, že právě realitní kancelář odebírá Zelenou energii, a proto jsme se pana Horvátha zeptali na důvody tohoto rozhodnutí.

Nahoru
Menu:
Hledat:
Hlavní navigace: